Žádný problém, mám samce i samice. Mohu poslat.
jjilek@volny.cz
Žádný problém, mám samce i samice. Mohu poslat.
jjilek@volny.cz
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)