Tak už sem na to přišel. Je to AUTO a POWER tlačítko, poté zmáčknout MENU a je toProblém je v tom, že žádná volba neřeší můj problém s měněním podrsvitu
![]()
Tak už sem na to přišel. Je to AUTO a POWER tlačítko, poté zmáčknout MENU a je toProblém je v tom, že žádná volba neřeší můj problém s měněním podrsvitu
![]()
Toto téma si právě prohlíží 3 uživatelů. (0 registrovaných a 3 anonymních)