Citace Původně odeslal DOC_ZENITH Zobrazit příspěvek
Bohužel je tam VIA PT800 Chipset. A ten je nekompatibilní s ATI kartami s můstkem, všechny HD řady uršitě a s X1xxx řadami jsou také problémy. Tyto ATIny fungujou pouze s AGP 4x a 8x chipsety Intelu (může bejt i P3 ala Intel 815/820 a novější). Pak s AGP 8x chipsety SISu, a všemy Nforce chipsety. Naopak nefungují moc s VIA chipsety, ALI a ostatní bývá také problémy.

Doporučuji ti sehnat si nativní AGP kartu bez můstku. Nejvýkonější nativní AGP karta je 6800Ultra nebo GT. Pokud nenativní, tak se drž NV.
NV ako Nvidia? nerozumel som poslednej vete,
dík