Citace Původně odeslal meteor Zobrazit příspěvek
Corsair 520W i Seasonic S12II-500W se dají pořídit od 2,3k ("ořezaný" Seasonic 500W od 1,5k), tzn. pětikilo navíc.
A těm 4 větvím: pěkné, ale zdroj je taky o tichu / hluku a o tom, co je uvnitř tady to IMHO Fortron trochu prohrává. Navíc jak jsem psal, zdroj ti vydrží docela dlouho, takže se ti investice navíc vyplatí. To pětikilčo navíc v ceně sestavy ani nepoznáš
Nakonec jsi mě ukecal zdroj Corsair HX520. Vše sestaveno a oživeno. Ta grafika je teda na default (ventilátory na 40%) dost hlučná, ale když se otáčky stáhnou na 30% tak je to O.K. - budu si muset pohrát s profily 2D a 3D.
Teď ještě někde vyzkoušet ty 3D brýle (nVidia 3D Vision). Nemáte někdo tip v Brně, kde by se to dalo vyzkoušet? (já vím, že je to celkem novinka ale přesto)