Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Grafika 1680x1050 4af 16aa

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member mince Avatar uživatele Janikbanik
    Založen
    28.11.2002
    Bydliště
    Michalovce, SR
    Příspěvky
    779
    Vliv
    302

    Standardní Re: Grafika 1680x1050 4af 16aa

    2 zimik:
    Radšej tú 4850. Na toto rozliško je 1 GB karta trochu zbytočná.
    Alebo sa pozri po nevej 4770. Výkonovo nijak extra nezaostáva, má dobrý pomer cena/výkon a ešte trochu ušetríš za elektrinu
    Chvíľu by si na ňu ale musel čakať.
    Q6600 G0@3.0(def VCore);TRUE 120;NT-H1;965P-DS3 r3.3(F14);2x2GB.ADATA1066+;8800GTS.512MB;WD640AAKS ;HD103UJ;SH-S223Q;Audigy2ZS;Fortron.BS.500;Samsung.T220;MX518; Chieftec MX-01SL-D modded

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele bukva
    Založen
    23.02.2003
    Bydliště
    Brno / Mladá Boleslav
    Věk
    40
    Příspěvky
    792
    Vliv
    306

    Standardní Re: Grafika 1680x1050 4af 16aa

    R4770 ... na PCT už byla recenze (než ji zase stáhli), výkonově je zhruba v půlce mezi R4830 a R4850, slušně se taktuje a má o 40-50W nižší spotřebu v burnu než R4830/4850 a GTS250 (o 10-20W v idle)
    Očekávaná cena 2500kč, dostupnost asi za měsíc (možná dřív).
    Myšlení zkresluje realitu.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Intel GMA a LCD s 1680x1050
    Založil swarm v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 16
    Poslední příspěvek: 22.10.2008, 11:52
  2. Grafika v Suse 10.3 moc topí
    Založil jago v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 25.06.2008, 00:50
  3. GMA950 a rozliseni 1680x1050
    Založil Anduril v sekci fóra Ostatní grafické karty
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 10.04.2007, 16:24
  4. Reklamace u České pošty - došla vadná grafika
    Založil Gizmo_CZ v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 13.11.2006, 12:21
  5. Na Nforce 2 zlobi zvuk a grafika
    Založil katz v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 30.11.2003, 16:57

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •