2 zimik:
Radšej tú 4850. Na toto rozliško je 1 GB karta trochu zbytočná.
Alebo sa pozri po nevej 4770. Výkonovo nijak extra nezaostáva, má dobrý pomer cena/výkon a ešte trochu ušetríš za elektrinu
Chvíľu by si na ňu ale musel čakať.
2 zimik:
Radšej tú 4850. Na toto rozliško je 1 GB karta trochu zbytočná.
Alebo sa pozri po nevej 4770. Výkonovo nijak extra nezaostáva, má dobrý pomer cena/výkon a ešte trochu ušetríš za elektrinu
Chvíľu by si na ňu ale musel čakať.
Q6600 G0@3.0(def VCore);TRUE 120;NT-H1;965P-DS3 r3.3(F14);2x2GB.ADATA1066+;8800GTS.512MB;WD640AAKS ;HD103UJ;SH-S223Q;Audigy2ZS;Fortron.BS.500;Samsung.T220;MX518; Chieftec MX-01SL-D modded
R4770 ... na PCT už byla recenze (než ji zase stáhli), výkonově je zhruba v půlce mezi R4830 a R4850, slušně se taktuje a má o 40-50W nižší spotřebu v burnu než R4830/4850 a GTS250 (o 10-20W v idle)
Očekávaná cena 2500kč, dostupnost asi za měsíc (možná dřív).
Myšlení zkresluje realitu.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)