Fungujou, ja mam ale bohuzel ssl jen hdbits, zbytek nema ssl mirrorBuzny. Navic zrychleni stale nikde, pockam do konce mesice a pak pockam, jakou mi nabidnou slevu
![]()
Fungujou, ja mam ale bohuzel ssl jen hdbits, zbytek nema ssl mirrorBuzny. Navic zrychleni stale nikde, pockam do konce mesice a pak pockam, jakou mi nabidnou slevu
![]()
Loading signature [ FAILED ]
Toto téma si právě prohlíží 8 uživatelů. (0 registrovaných a 8 anonymních)