tak to fakt vypada, ze to mas rozhaseny v regystrech/ovladacich.Zkusil bych kompletni uninstal vseho co se tyka grafiky a pak to zkusit vsechno znova..reinstal systemu je az posledni moznost.
tak to fakt vypada, ze to mas rozhaseny v regystrech/ovladacich.Zkusil bych kompletni uninstal vseho co se tyka grafiky a pak to zkusit vsechno znova..reinstal systemu je az posledni moznost.
ASRock ALiveNF6P-VSTA | AMD Athlon64 (Orleans) 1,8@2,4 GHz 1,4 V | 2,5 GB DDR2 | nVIDIA GeForce 7600 GS | MAXTOR DM10 250 GB | LG GSA-4165B
---
◄ ΔΑςΙΔ ΒΟΩΙΕ ► On the 8th day God created David Bowie.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)