Tak to je skoda, je to opravdu vytrtkany teda! Kdyz budu poslouchat nejake album na sluchatka a to same pak budu chtit hrat dále na bedny, budu muset restartit WMP. Nebo jeste lepsi priklad, prijde pritelkyne, zepta se co to posloucham a ja ne ze jen nejak prepnu a zesilim reprobedny a pak je zase ztisim a vesele posloucham dal na sluchatka, ne ja budu muset restartit prehravac, ne opravdu to je debilita tohle

Ale moc dik, alespon za nauceni toho prepinani, pred tim jsem dost tapal. Kdyby te, nebo nekoho jineho neco napadlo v teto veci, dejte vedet, pls...