Jojo, kdyz dostanete nekde ranu staticky elektriny, tak to muze bejt klidne 10kV. Jinak pasiv na grafice nemusi bejt az tak teplej a pritom se GPU pece jak v troube. Si sahnete na GPU za provozu z duhe strany plosnyho spoje. Ja na svy o/c GF4Ti teda z druhy strany prst neudrzim, ale pasiv je vlaznej. Sice uz to neni originalni chlazeni, protoze mi odesel vetracek, sundaval sem i pasiv a prepatlal jejich pastu na nakou stribrnou od TITANu, a na pasivu mam ted vetrak ze zdroje, ale stejne to pece i s originalnim chlazeni (zkousel sem na kamosove ABIT GF4Ti).