Původně odeslal Fox-Admin Ne ze by to s vyhodnym nakupovanim nemelo nic spolecneho, ale je to uz pomerne daleko, zvlast debaty o tom, jestli je to legitimni ... jsem pro, co to nacpat do misy ?
Oficiální distributor AlphaCool pro ČR a SR...
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)
Zobrazit klíčová slova
Pravidla fóra