Caute, ked som zbadal toto forum tak som mu nevenoval velku pozornost, ved nainstaloval som ovladace 2.03 a vsetko bolo v pohode. Az ked som tal test disku v HD SPEED tak som pozeral ako.......
z hodnoty 55MB/s mi to teraz ukazuje 12MB/s, cumim a cuminm
skusil som sandru a to iste vysledky z 34000+/- na 10000+/-.
skusal som odinstalovat ovladace nforce a skusit to podla navodu ale nejako sa to neprejavilo (((( neviem kde je chyba. disk sa vlecia ako slimak. poradte prosim. instaloval som aj starsie nforce a nic. ked som to nahadzoval rucne tak mi to naslo pod IDE 2 nforce IDE ovladace, jeden bol podpisany a druhy nie. skusil som vsetko.
-Primary master 80GB (blizsie v popise)
-Primary slave NIC
-Sekundary master NIC
-Sekundary slave CDRW
dik





Odpověď s citací