Citace Původně odeslal hbufka
To je asi minimální konfigurace pro určitý typ vypalovačky ne?
Ale mě by zajímalo jakýsi zobecnění. Prostě, když se mě zákazník zeptá, co potřebuje k tomu, aby moh' pálit, tak abych mu moh' říct třeba potřebujete aspoň pentium 200 s 32MB ram, třeba já nevím, tak se ptám, jestli někdo nemá třeba podobnou zkušenost, nebo nezkoušel pálit na nějaký starý šunce?
dyk sem ti to nahore napsal...