Podle mě to ale přece nemusí odhalit ani povrch disku.Vždyť když jsem disk dělil na 2 tak mi to napsalo 14 MB v chybných sektorech.Tzn. že ten disk se asi naformátoval bez těch 14 MB chybných sektorů nebo ne![]()
Podle mě to ale přece nemusí odhalit ani povrch disku.Vždyť když jsem disk dělil na 2 tak mi to napsalo 14 MB v chybných sektorech.Tzn. že ten disk se asi naformátoval bez těch 14 MB chybných sektorů nebo ne![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)