tak ja jsem dneska restartoval modem a navyseni rychlosti
http://rychlost.cz/statistika/ip/?hid=46714#respngokno
tak ja jsem dneska restartoval modem a navyseni rychlosti
http://rychlost.cz/statistika/ip/?hid=46714#respngokno
Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D
Toto téma si právě prohlíží 3 uživatelů. (0 registrovaných a 3 anonymních)