Citace Původně odeslal WereWiking Zobrazit příspěvek
Take si muzes vsimnout, ze jsou vsechny torrenty modre .

Jinak u me dalsi zrychleni, jestli to takhle pujde dal, tak vam sem pozitri budu psat z CDMA...
kdopak si to tady stěžuje?
já jedu už pár dní na polovině zaplacených rychlostí... shodou okolností taky P-4