Citace Původně odeslal DOC_ZENITH Zobrazit příspěvek
Vyschlý kondíky, můžou bejt i ve zdroji nebo na desce. Deska to bejvá nejčastěji.
A co zkusit stáhnout nejnovější BIOS na desku?? Může se právě třískat s grafikou, zkus se popídit po nej. biosu a uvidíš. A nebo právě jestli jsi tam dal i ten nový BIOS, nemusí si právě s grafikou sednout, zkus to tak i tak. Pak písni