trochu oprasim tenhle thread - v pondeli jsem byl nucen taky migrovat na office 2007. vzhledem k tomu, ze jsme ve firme uz leta ve wordu jinak s definovanymi "house styles" nefungovali, tak pro me osobne je tahle zmena v zasade neutralni.
zatim jedina vec, ktera me nesmirne irituje, je horni horizontalni ribbon. nevite, jestli se da presunout - idealne vertikalne doprava? na 17" LCD je za ztrata mista dost bolestna...