Původně odeslal Smitka A pameti jsou OK? Ano pameti jsou vpohode.Problem je nekde jinde,ted uz mi to pada pravidelne a objevila se chyba neco s win32.sys ... Ted jedu pres stav nouze .... :X :X
Naposledy upravil devmixil; 12.10.2008 v 17:12.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)
Pravidla fóra