Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Modra obrazovka . neresitelny problem :(

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #3

    Standardní Re: Modra obrazovka . neresitelny problem :(

    Citace Původně odeslal Smitka Zobrazit příspěvek
    A pameti jsou OK?

    Ano pameti jsou vpohode.Problem je nekde jinde,ted uz mi to pada pravidelne a objevila se chyba neco s win32.sys ... Ted jedu pres stav nouze .... :X :X
    Naposledy upravil devmixil; 12.10.2008 v 17:12.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. PROBLEM: Prechod z Visty na XP (MODRA SMRT - STOP: .... )
    Založil JimmyDVS v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 23.06.2008, 10:46
  2. ATI RADEON 9550 - Problém
    Založil Ovce v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 12.05.2008, 08:13
  3. BIG Problém
    Založil ___TUROK___ v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 09.07.2007, 08:10
  4. BIG problém
    Založil ___TUROK___ v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 07.07.2007, 06:16
  5. Pravidelná modrá obrazovka po zapnutí
    Založil atnarfus v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 19.11.2002, 13:12

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •