Naozaj neviem. Ale som presvedceny, ze mi to pred takym mesiacom - dvoma nerobilo... resp. som si na 100% isty, ze to zacalo robit az po tom, co som skusal v PC kamosov (Kadlov) 2.8GB WD![]()
Naozaj neviem. Ale som presvedceny, ze mi to pred takym mesiacom - dvoma nerobilo... resp. som si na 100% isty, ze to zacalo robit az po tom, co som skusal v PC kamosov (Kadlov) 2.8GB WD![]()
And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)