Výsledky 1 až 25 z 100

Téma: ATI AVIVO

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #35

    Standardní Re: ATI AVIVO

    Citace Původně odeslal no-X Zobrazit příspěvek
    Ne. Je tam uvedeno přesně:

    *Avivo Video Converter will only work with X1000 series products
    Takove slovickareni bych od tebe necekal. Je to evidentne jenom chyba na webu, tady maji zase: " Complete Avivo™ Suite for X1000 series products or higher".

    Oficialni web ATi hlasi toto: "The Avivo Video Converter is only supported on Radeon™ X1000 Series or new GPUs." (je to uplne dole sedym pismem)

    Opravdu nechapu, ceho se tim snazis docilit. Ten 8-7 build je novejsi nez ten, co si sem pred nejakou dobou posilal ty s "oficialni" 4800 podporu.
    Naposledy upravil Haste; 01.08.2008 v 11:25.
    Black holes are where God divided by zero. - Steven Wright
    2600K s AC HF14 | P8P67Deluxe s 16GB DDR3 | GTX1080 s LP2480zx | EVO850 s ICH10R | X-Fi s HD555 | TripleXtreme 360 s HPPS+ | Windows 10 + 7

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. ATI Catalyst™ 7.12
    Založil flash v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 17
    Poslední příspěvek: 07.01.2008, 18:35
  2. ATI Catalyst™ 7.5
    Založil flash v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 31
    Poslední příspěvek: 25.06.2007, 10:27
  3. ATi Catalyst™ 6.8
    Založil no-X v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 24
    Poslední příspěvek: 29.09.2006, 22:24
  4. Ati Catalyst 6.5 WHQL
    Založil Spajdr v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 29.05.2006, 07:20
  5. ATI Catalyst™ 5.11 WHQL
    Založil Spajdr v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 33
    Poslední příspěvek: 27.11.2005, 21:36

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •