S verbatimy jsem dlouhodobě spokojen (všechny formáty) a od té doby co jsou DVD+R od Verbatimu (16x ve spindlu 50ks) s vrstvou Taiyo Yuden tak není už vůbec co řešit.![]()
S verbatimy jsem dlouhodobě spokojen (všechny formáty) a od té doby co jsou DVD+R od Verbatimu (16x ve spindlu 50ks) s vrstvou Taiyo Yuden tak není už vůbec co řešit.![]()
Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit
Koupil jsem teďkom DVD-R BENQ 16x (DAXON016S).Pálím na NEC ND-3520AW 2.U2
v KPROBE2 jsou výsledky žalostné,od poloviny média padá rychlost až na nulu.
Zkoušel jsem různé FW,ale nic lepšího než 2.U2 jsem nenašel.
1.DFI LP nF4 Ultra-D,A64 3000+Venice @ 300x9,1,6VCORE,
MSI HD3870,Hitachi 160GB,Hitachi T7 250GB,WD 320GB SATA II KS,DVD-RW NEC 7220A,Big tower Cheiftec MA-01WD-D
Water cooling (Aquacool)
S plusovými Daxony a NECem 3520 (firmware 3.07 z CD-R serveru) výborné vyýsledky... Kde jsi je kupoval (a kdy)? Jednou jsem měl v ruce slabší várku mínusových (PI průměr 30, max. ke stovce), ale plusové jsou měřitelné s Verbatimkami od MCC (PI do 10, PIF max. 2 a to jen několik).
Možné vysvětlení by mohlo být v divné verzi firmwaru, kterou máš. (Je originální a není modifikovaná?)
Naposledy upravil peta303; 11.01.2009 v 19:09.
Pálil jsem kdysi na BENQ+R a žádné problémy,Verbatimy taky OK.
Firmware mám modifikovaný,tenhle http://liggydee.cdfreaks.com/fwinfo/en/3520a/2U2
1.DFI LP nF4 Ultra-D,A64 3000+Venice @ 300x9,1,6VCORE,
MSI HD3870,Hitachi 160GB,Hitachi T7 250GB,WD 320GB SATA II KS,DVD-RW NEC 7220A,Big tower Cheiftec MA-01WD-D
Water cooling (Aquacool)
Je dost starý, modnutým firmwarům moc nevěřím, jedinkrát se osvědčil (u Toshiby 1712), 1802 odešla po cca týdnu. Do vypalovačky bych si neoriginální firmware nedal (dal jsem kdysi do "soňáku" 4571, ale to jen proto, aby to nějak fungovalo před tím, než šel z domu.
Nicméně je možné, že jsi narazil na nějakou méně kvalitní várku, jak už jsem zmínil, narazil jsem na nepovedené -R (potom kupovaná pluska byla OK)
A nemůže to být prostě tím že je to nové médium a ta vypalovačka ho prostě nezná?
1.DFI LP nF4 Ultra-D,A64 3000+Venice @ 300x9,1,6VCORE,
MSI HD3870,Hitachi 160GB,Hitachi T7 250GB,WD 320GB SATA II KS,DVD-RW NEC 7220A,Big tower Cheiftec MA-01WD-D
Water cooling (Aquacool)
Vždyť jsem psal, že máš dost starý firmware, podpora pro 16x Daxony se přidávala hodně pozdě.
Ten můj s posledním fw má kvalitu zápisu obecně výbornou, ještě jsem nenarazil na emchaniku, která by se mu v kvalitě zápisu vyrovnala, maximum bylo blížení se mého původního NECu 2500 (který teď má kolegyně v práci) a nové 7203.
Toto téma si právě prohlíží 5 uživatelů. (0 registrovaných a 5 anonymních)