Mam mensi problem se zobrazenim internetu - nechci zakladat nove tema, protoze urcite vsichni znate odpoved
Proste jsem jednou reinstaloval Operu, ktera normalne funguje, ale od te doby mi Windows jaksi nebere, ze tu nejaky prohlizec je. Kdyz mi nekdo posle pres ICQ link, klient mi napise, ze nevi, jakym programem to otevrit, kdyz mi prijde mail s odkazem uvnitr, tak se po kliknuti taky nespusti prohlizec, nebo take v BOINCu - nevidim NIC ve statistikach atp atp.
Jak se toto resi?![]()





Odpověď s citací
