Výsledky 1 až 21 z 21

Téma: SEO, jak resit <form> <select> <option>, mysql perlicka

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #3
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 403
    Vliv
    285

    Standardní Re: SEO, jak resit vicenasobny vyber <select> + mysql perlicka

    k tomu selectu: pouzivam cool url kvuli seo, tedy vylepseni pozice ve vyhledavacich, googlu. jde o to, ze podle toho co si navstevnik vybere za hriste, na takovy odkaz ho ten javascript posle po kliknuti na input. pak pomoci mod_rewrite je v adresnim radku zobrazena dana pekna adresa napr. tedy http://hanspaulka.ic.cz/hriste/podvinny-mlyn/ ale tento adresar fyzicky neexistuje pomoci mod_rewrite je otevren soubor hriste.php s parametrem hriste.php?hriste=podvinny-mlyn.

    zkusil jsem vyhledat nejaka slova, ktera mam na strankach ostylovana jako unikatni tedy id a v externim css souboru maji vlastnost display:none. slova byla zaindexovana! takze mohl bych prasacky pod formular vypsat odkazy na vsechny jeho polozky a skryt je pomoci display:none. navstevnik by je nevidel, google ano. ovsem to neresi, co by bylo, pokud by mel navstevnik vyply javascript. zkousel jsem to a nedostanu se potom nikam.

    co se tyce databaze, pokud pouzivam mysql_query select tak se mi diakritika ulozi do tabulek a nasledne z tabulek nacte selectem do stranek v poradku. jde jen o to, ze kdyz to otevru pres mysql admin, vypada to takto. screenshot.. a samozrejme pokud to chci pres mysql admin editovat, vypada to stejne.
    Naposledy upravil Jey; 30.07.2008 v 23:17.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. cPanel - upgrade MySQL 4.1 na MySQL 5
    Založil MEluZíNa v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 02.05.2006, 17:40

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •