1) vzhledem k cene asi nemas na vyber
2) DVB-T ano, -C ti bude u UPC naprd, nepouzivaji standardni Ccko, Ovsem pocitej s tim, ze jakmile se prejde na Mpeg4, muzes TV zahodit/prikoupit krabku = prijit o 1/2 fci a pohodli ovladani.
3) Pokud nemas zdroj (= satelit/PC/BR/HDDVD/... ) HD signalu, je to asi jedno, v tyhle cenovy hladine bych tipnul ze na zobrazovadle s nizsim rozlisenim bude ta hruza co se vysila vypadat lip.
4) Ohlidej si dostatek rozumne umistenych vstupu. Je treba fajn mit neco z boku pro docasny pripojeni fotaku a podobne.





Odpověď s citací