prosimte jak jsi to vyresil pomoci livecd? protoze jen obycejne smazani odjinud nepomuze. system si to pokud je misto vytvori opet znovu ( vlastni zkusenost )
prosimte jak jsi to vyresil pomoci livecd? protoze jen obycejne smazani odjinud nepomuze. system si to pokud je misto vytvori opet znovu ( vlastni zkusenost )
zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)