tak jsem ukrojil malinké SD video x264+aac/mkv, které mě MPC HC přes DXVA ve vistě akceleruje v pohodě. kdyžtak to zkuste: pokus_edit.mkv
tak jsem ukrojil malinké SD video x264+aac/mkv, které mě MPC HC přes DXVA ve vistě akceleruje v pohodě. kdyžtak to zkuste: pokus_edit.mkv
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)