Taky bych se "přimlouval" za 2x 2GB, ty ceny nejsou nijak závratné (podívej se na web Alfacompu, varianty 2x 2GB 1066MHz stojí 2100,- od Patriotu nebo 2400,- od OCZ, případně klasické A-DATA za 1600,-), XPéčka využijí sice "jen" asi těch 3,5GB, ale zase si můžeš vypnout swapovací soubor (což poznáš třeba u her).
Zdroj bych doporučil viz. macher (Enermax) a desku... záleží, kolik do ní chceš vrazit, ale IMHO GigaByte P35-DS4 je dobrá volba za "pár korun". Nebo třeba ABIT IP35E - Intel P35, kamarád si ji pořídil před týdnem a jeho E8200 šlape v poho na 3,8GHz (= FSB 480MHz).







Odpověď s citací