Výsledky 1 až 15 z 15

Téma: Open/Save dialog - neuspokojive

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #8
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 738
    Vliv
    300

    Standardní Re: Open/Save dialog - neuspokojive

    Pokud se vytaci toto, zkus si otevrit dialog pro pridani fontu . Win 3.1 jak vysity a oni si dovolej tvrdit, jak to vsechno napsali od nuly, lol.
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Asian fonty - ako vyvolam dialog
    Založil iPoK v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 03.08.2007, 08:26

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •