Teplota 60°C je pro tyhle procesory naprosto bezpečná, když jsem měl A6T (Turion X2), tak tam bylo 55°c idle a v loadu okolo 70°C a bylo to rockstable. IMHO nebude problém s CPU, ale někde jinde, a to roztočení větráku je jen takovej záchvěv před smrtí, kterej nesouvisí s teplotou.




Odpověď s citací