Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: Sempron Mobile 3000+ prehrivani

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Sempron Mobile 3000+ prehrivani

    to co popisuješ zajímavé právě sem si tu taky pořidil 3000+ semprona A6km ale že by se vypínal to sem zatim nezažil taky mám teploty jen kolem cca 50 stupinků těch 60 asi už bude moc ale jak pišeš vyčištěno nová pasta atd tak vcelku mě nic nenapadá....

    [COLOR=#FF0000] I3 12100f [/COLOLga 1700/2x 16gb / RX570 Sapphire / wd blue 500 & 1TB, Crucial BX200 - 240GB/Evga 750w semimod/ samsung dvd-rw/Spartan 3 LT fan 90@120 /BenQ VW2245Z/ Asus xonar ds sound/Win 10 Pro x64 / Net UPC a par větrniku Zalman z3 x201

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    39
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    324

    Standardní Re: Sempron Mobile 3000+ prehrivani

    Teplota 60°C je pro tyhle procesory naprosto bezpečná, když jsem měl A6T (Turion X2), tak tam bylo 55°c idle a v loadu okolo 70°C a bylo to rockstable. IMHO nebude problém s CPU, ale někde jinde, a to roztočení větráku je jen takovej záchvěv před smrtí, kterej nesouvisí s teplotou.
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Mobile sempron 3000+
    Založil Miszun v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 15.04.2007, 17:17
  2. Celeron M vs Sempron Mobile
    Založil Worko v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 09.03.2007, 15:53
  3. notebook s cpu celeron M and sempron
    Založil X2 v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 04.02.2006, 08:24
  4. GIGABYTE K8NE + CPU Sempron SDA 64 3000 Palermo
    Založil tomik81 v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 06.12.2005, 09:35
  5. sempron vs. sempron single channel
    Založil lloydfoun v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 21.11.2005, 18:04

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •