to co popisuješ zajímavé právě sem si tu taky pořidil 3000+ semprona A6km ale že by se vypínal to sem zatim nezažil taky mám teploty jen kolem cca 50 stupinků těch 60 asi už bude moc ale jak pišeš vyčištěno nová pasta atd tak vcelku mě nic nenapadá....






Odpověď s citací