Výsledky 1 až 25 z 46

Téma: Pretaktovani Q6600 na Gigabyte X48-DQ6 - nejde ani o 1MHz

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Pretaktovani Q6600 na Gigabyte X48-DQ6 - nejde ani o 1MHz

    ja se pridam s dotazem ,ale na celkove taktovani pc. mam Gigabyte x48-dq6 , Intel C2D E8400 3GHz 6MB cache ,ATI sapphire HD3870 512MB GDDR4 ,4x2GB CORSAIR DOMINATOR 1066MHz , 1x 150GB raptor , 1x 1TB seagate 32MB cache, 650W zdroj .. taktovat se mi povedlo jenom procesor v biosu ,ale musel jsem snizit nasobic z 9x na 8x jinak to neslo. nicmene se vykon v testech moc neprojevil, takze predpokladam chybu nekde mezi skladbou komponent.

  2. #2

    Standardní Re: Pretaktovani Q6600 na Gigabyte X48-DQ6 - nejde ani o 1MHz

    Citace Původně odeslal snehulak Zobrazit příspěvek
    ja se pridam s dotazem ,ale na celkove taktovani pc. mam Gigabyte x48-dq6 , Intel C2D E8400 3GHz 6MB cache ,ATI sapphire HD3870 512MB GDDR4 ,4x2GB CORSAIR DOMINATOR 1066MHz , 1x 150GB raptor , 1x 1TB seagate 32MB cache, 650W zdroj .. taktovat se mi povedlo jenom procesor v biosu ,ale musel jsem snizit nasobic z 9x na 8x jinak to neslo. nicmene se vykon v testech moc neprojevil, takze predpokladam chybu nekde mezi skladbou komponent.
    komponenty vyzeraju ok. napis co mas za zdroj a co presne jsi nastavoval v biosu ? snizils delicku pameti? kolik maj ty moduly max frekv. ?
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  3. #3

    Standardní Re: Pretaktovani Q6600 na Gigabyte X48-DQ6 - nejde ani o 1MHz

    ahoj pokud muzes tak bych to probral i po msn ..muj nick:access.666(a)seznam.cz .. jinak mam sweex 650W ,ale koukam na nejaky nexus nebo fortron

  4. #4

    Standardní Re: Pretaktovani Q6600 na Gigabyte X48-DQ6 - nejde ani o 1MHz

    Citace Původně odeslal snehulak Zobrazit příspěvek
    ahoj pokud muzes tak bych to probral i po msn ..muj nick:access.666(a)seznam.cz .. jinak mam sweex 650W ,ale koukam na nejaky nexus nebo fortron
    zacals to resit na foru, tak to tu dokonci ...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  5. #5

    Standardní Re: Pretaktovani Q6600 na Gigabyte X48-DQ6 - nejde ani o 1MHz

    ja jsem doresil, zkousim vsechno mozne a nic , pridavam napeti na fsb , na vcore atd. ,ale jak to ulozim tak se pc nekolikrat bootne a rozsviti na stale stejne hodnote a bios je uveden do puvodniho stavu. Pri pokusu taktovat ve win mi zamrzne cele PC. verze je posledni co ma GigaByte na webu. zdroj se mi zda byt dobrej protoze jsem na nej navesil jeste dalsi 4 disky a mechaniku. Stabilita porad OK , ale preci jenom dam http://www.tntrade.cz/shop/index.php...sis-et650-650w ( budu davat druhou grafarnu tak uziju i druhej 6pin) . Msm na tebe jsem chtel kvuli rade na taktovani pameti , nejsem prave "forumovej" clovek a resit celek (sestavene pc) na nekolik casti (sekce fora) se mi zda zbytecne, pokud je nekdo kdo tomu rozumi ,tak zvladne poradit v nekolika vetach za chvilku. Od detstvi jsem tolik necetl jako ted a pomalu 4noci poradne nespal. Celkem mi to lezi v hlave a rad bych konecne prisel na to kde je zakopanej pes.

  6. #6

    Standardní Re: Pretaktovani Q6600 na Gigabyte X48-DQ6 - nejde ani o 1MHz

    Citace Původně odeslal snehulak Zobrazit příspěvek
    ja jsem doresil, zkousim vsechno mozne a nic , pridavam napeti na fsb , na vcore atd. ,ale jak to ulozim tak se pc nekolikrat bootne a rozsviti na stale stejne hodnote a bios je uveden do puvodniho stavu. Pri pokusu taktovat ve win mi zamrzne cele PC. verze je posledni co ma GigaByte na webu. zdroj se mi zda byt dobrej protoze jsem na nej navesil jeste dalsi 4 disky a mechaniku. Stabilita porad OK , ale preci jenom dam http://www.tntrade.cz/shop/index.php...sis-et650-650w ( budu davat druhou grafarnu tak uziju i druhej 6pin) . Msm na tebe jsem chtel kvuli rade na taktovani pameti , nejsem prave "forumovej" clovek a resit celek (sestavene pc) na nekolik casti (sekce fora) se mi zda zbytecne, pokud je nekdo kdo tomu rozumi ,tak zvladne poradit v nekolika vetach za chvilku. Od detstvi jsem tolik necetl jako ted a pomalu 4noci poradne nespal. Celkem mi to lezi v hlave a rad bych konecne prisel na to kde je zakopanej pes.
    neni potreba resit to v deseti vlaknech ... staci si treba v intel chipsetech zalozit thread o kompatibilite X48DQ6, nebo o taktovani na ni. nebo to uz dores tady, kdyz's to tu nakousl ...
    ono pokud tohle forum ma mit vetsi smysl, nez jen 'hledam support na msn', tak nemuzes polozit otazku a jit ji resit jinam ...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  7. #7

    Standardní Re: Pretaktovani Q6600 na Gigabyte X48-DQ6 - nejde ani o 1MHz

    zkusim tedy zustat v tomto vlaknu... add1 ani za nic nemuzu donutit procesor aby bezel na vyssim taktu add2 nemuzu k tomu donutit ani pameti .. dokonce jsem nasel ze nekdo dal tyhle pameti az na hranici 1600MHz. Otazka muze byt ale pravne v nich , je mozne ze oni jsou pricinou "samoresetu" biosu na default hodnotu ? tady jsou obrazky biosu http://www.svethardware.cz/art_doc-1...3003D5446.html , prosim o popis zmen/hodnot nastaveni dulezitych pro uspesne taktovani.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. gigabyte FX790 DQ6
    Založil NOD v sekci fóra AMD/ATI čipové sady
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 31.03.2008, 08:25
  2. gigabyte dq6, ktery integrovany raid kontroler zvolit (intel matrix vs gigabyte)
    Založil Hrochoslon v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 03.07.2007, 22:46
  3. Gigabyte DQ6 + Noctua12 = problem uchyceni
    Založil Zorg v sekci fóra Intel čipové sady
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 23.10.2006, 21:08
  4. gigabyte k8ns a lepsi vam nejde vam taktit- KOUKNETE SEM!!
    Založil majlow v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 18.04.2005, 07:49
  5. Problem s fosnou gigabyte - nejde BIOS(ostatni vpoho)
    Založil George v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 15.02.2003, 14:26

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •