Takovej sen o Kyru II SE je pěknej, ale já se budím v noci hrůzou s uvědoměním, že v mojí PeCce teď trůní takovej xindl jako je GF4 MX-420, poněvadž jsem mojí Kyruši nerozběhal na mé nové "skvělé" desce s neméně "skvělým" chipsetem Via KT400. Takže jsem došel k závěru, že je to přibližně stejnej xindl jako to MX.... a že Via už nikdy. Ale což chybama se člověk učí, doufám, že brzy seženu nějakou slušnou desku a Kyro tam plesknu zpět. Je až nechutné pozorovat, jakým komerčním směrem se výrobci ubíraj. I když na jednu stranu to chápu....proč se zabírat něčím jako PowerVR, když tu máme nVidii a ATI a jejich skvělou politiku. S pozdravem Kyru III zdar

Nobrain for no pain