Hmm, kdyz to mas zaplombovane, tak si to asi kupoval jako sestavu a ta by asi mela byt odzkousena, takze si to asi pomrvil necim potom. Takze ja bych proste naformatoval hadr, preinstaloval nacisto system a nakopal bych tam ty nejnovejsi drivery a biosy a tak... (ale necpi tam nejake nejnovejsi betaverze driveru, protoze ty moc stabilni nebyvaji...)
No, a kdyby to potom nepomohlo, tak je to asi nekde v hardwaru. A to bych to pak sveril te firme co ti to prodala....




Odpověď s citací