rombo & Antonín Plhal: zistili ste, čo by to mohlo zapríčiňovať? Mám novú Gigabyte 9600GT (pasívna) a vyskytuje sa mi presne ten istý problém. Niekedy v pohode zapnem počítač a všetko ide normálne, ale niekedy mi nemôže nabehnúť LCD. Niekedy to urobí už pri POSTe, niekedy až po nabehnutí do systému. Čierna obrazovka a monitor sa akoby vypínal zapínal (alebo menil rozlíšenie?). Dám reštart a všetko ide v pohode. Keď to ide, tak karta všetko zvláda (nemrzne, nerozpadáva sa obraz a pod.). Mám už postarší display Hyundai L70A a pripojený ho mám cez DVI. Tak ma napáda, či tam niekde nemôže byť problém!? Ak mi to bude často robiť skúsim LCDčko napojiť cez redukciu na D-SUB. Ale keby ste už vedeli kde bol problém dajte vedieť, aby ste ma ušetrili od hľadania. Ďakujem.
Blue PC = RC5-72 Power 5.3 MKeys/s
Mam taky tenhle problem. Mam kartu od Gigabyte asi tri dny a uz mi to jednou udelalo. Logo WinXP jeste naskocilo, potom uz jen cerna obrazovka. Ale po uspani/probuzeni PC obraz naskocil. Vypada to na nejakou chybku v cipu, bych rekl. Netrapilo neco podobneho GF6800?Niekedy v pohode zapnem počítač a všetko ide normálne, ale niekedy mi nemôže nabehnúť LCD. Niekedy to urobí už pri POSTe, niekedy až po nabehnutí do systému. Čierna obrazovka a monitor sa akoby vypínal zapínal (alebo menil rozlíšenie?). Dám reštart a všetko ide v pohode. Keď to ide, tak karta všetko zvláda (nemrzne, nerozpadáva sa obraz a pod.).
Naposledy upravil kisch; 02.09.2008 v 14:36. Důvod: Spatna syntaxe citace
AMD64X2 Toledo 4200+ 2.2GHz na 2.75GHz (250x11 1.375V), Noctua NH-U12F, MB Gigabyte K8N Ultra-9, Ram 2x512 400@418 Mhz CL 2 3-3-5 Geil ultra, GF 9600GT Gigabyte 512MB pasiv 720@799MHz/1800@1997MHz/2000@2200MHz, SB Live!, DVD-Rom Plextor PX-130, DVDRW Nec-3520, HDD SATA 160GB Maxtor, IDE 120 GB Hitachi
S timhle o čem tu mluvíte jsem se už setkal, a doteď jsem si stál za tim že jde o nekompatibilitu RV770 a P45, protože P45 má PCI-E dost problémovej, ale jak tak koukám stěžujou si tu na to samé i lidi s AMD platformou, tak to asi nebude tim chipsetem.
The best Unreal Tournament maniac.
Já ji teda mám, ale od asusu s aktivním chlazením, běží mi s cca 8-11% OC (dle rivatuneru) a zatim nebyl nejmenší problém, nehřeje se mi a je stabilní, blbnout začala až když jsem zvedl frekvence k 15ti %.
Intel Core 2 Duo E2180 2,0 @ 3,3GHz +65%
nVidia GeForce 9600GT +10%, A-Data EE 6144MB 800 @ 991MHz
WD SE16 AAKS 320GB Sata II, Arctic Freezer 7pro
Asus DRW-2014, LCD Asus 19" VW198S
Windows Vista Ultimate 64bit
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)