Výsledky 1 až 25 z 88

Téma: NVIDIA GeForce 9600GT

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member
    Založen
    24.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    41
    Příspěvky
    721
    Vliv
    0

    Standardní Re: NVIDIA GeForce 9600GT

    Citace Původně odeslal MadCap Zobrazit příspěvek
    to zavisi hlavne od toho, aky tichy mas pocitac ...
    mno jediny co slysim jsou hdd a 2600xt (ve 2D temer neslysitelne)

  2. #2

    Standardní Re: NVIDIA GeForce 9600GT

    rombo & Antonín Plhal: zistili ste, čo by to mohlo zapríčiňovať? Mám novú Gigabyte 9600GT (pasívna) a vyskytuje sa mi presne ten istý problém. Niekedy v pohode zapnem počítač a všetko ide normálne, ale niekedy mi nemôže nabehnúť LCD. Niekedy to urobí už pri POSTe, niekedy až po nabehnutí do systému. Čierna obrazovka a monitor sa akoby vypínal zapínal (alebo menil rozlíšenie?). Dám reštart a všetko ide v pohode. Keď to ide, tak karta všetko zvláda (nemrzne, nerozpadáva sa obraz a pod.). Mám už postarší display Hyundai L70A a pripojený ho mám cez DVI. Tak ma napáda, či tam niekde nemôže byť problém!? Ak mi to bude často robiť skúsim LCDčko napojiť cez redukciu na D-SUB. Ale keby ste už vedeli kde bol problém dajte vedieť, aby ste ma ušetrili od hľadania. Ďakujem.
    Blue PC = RC5-72 Power 5.3 MKeys/s

  3. #3

    Standardní Re: NVIDIA GeForce 9600GT

    Niekedy v pohode zapnem počítač a všetko ide normálne, ale niekedy mi nemôže nabehnúť LCD. Niekedy to urobí už pri POSTe, niekedy až po nabehnutí do systému. Čierna obrazovka a monitor sa akoby vypínal zapínal (alebo menil rozlíšenie?). Dám reštart a všetko ide v pohode. Keď to ide, tak karta všetko zvláda (nemrzne, nerozpadáva sa obraz a pod.).
    Mam taky tenhle problem. Mam kartu od Gigabyte asi tri dny a uz mi to jednou udelalo. Logo WinXP jeste naskocilo, potom uz jen cerna obrazovka. Ale po uspani/probuzeni PC obraz naskocil. Vypada to na nejakou chybku v cipu, bych rekl. Netrapilo neco podobneho GF6800?
    Naposledy upravil kisch; 02.09.2008 v 14:36. Důvod: Spatna syntaxe citace
    AMD64X2 Toledo 4200+ 2.2GHz na 2.75GHz (250x11 1.375V), Noctua NH-U12F, MB Gigabyte K8N Ultra-9, Ram 2x512 400@418 Mhz CL 2 3-3-5 Geil ultra, GF 9600GT Gigabyte 512MB pasiv 720@799MHz/1800@1997MHz/2000@2200MHz, SB Live!, DVD-Rom Plextor PX-130, DVDRW Nec-3520, HDD SATA 160GB Maxtor, IDE 120 GB Hitachi

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele DOC_ZENITH
    Založen
    24.05.2005
    Bydliště
    Praha 14 hloubětín.
    Příspěvky
    1 296
    Vliv
    280

    Standardní Re: NVIDIA GeForce 9600GT

    S timhle o čem tu mluvíte jsem se už setkal, a doteď jsem si stál za tim že jde o nekompatibilitu RV770 a P45, protože P45 má PCI-E dost problémovej, ale jak tak koukám stěžujou si tu na to samé i lidi s AMD platformou, tak to asi nebude tim chipsetem.
    The best Unreal Tournament maniac.

  5. #5

    Standardní Re: NVIDIA GeForce 9600GT

    Já ji teda mám, ale od asusu s aktivním chlazením, běží mi s cca 8-11% OC (dle rivatuneru) a zatim nebyl nejmenší problém, nehřeje se mi a je stabilní, blbnout začala až když jsem zvedl frekvence k 15ti %.
    Intel Core 2 Duo E2180 2,0 @ 3,3GHz +65%
    nVidia GeForce 9600GT +10%, A-Data EE 6144MB 800 @ 991MHz
    WD SE16 AAKS 320GB Sata II, Arctic Freezer 7pro
    Asus DRW-2014, LCD Asus 19" VW198S
    Windows Vista Ultimate 64bit

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. nVidia ForceWare 160.02 WHQL
    Založil Masster v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 26.05.2007, 12:44
  2. nVidia ForceWare 160.03 XP
    Založil Masster v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 12.05.2007, 00:38
  3. MPlayer, problem s video driverem
    Založil Lopan v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 34
    Poslední příspěvek: 19.12.2006, 12:05
  4. nVidia ForceWare 84.15 WHQL
    Založil .:::iGor:::. v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 17.03.2006, 19:16
  5. Srovnani 60 grafik v 16 testech - 3D hitparada (PCtuning)
    Založil Mirek v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 20.04.2004, 21:50

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •