Výsledky 1 až 25 z 764

Téma: Skodik

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #11

    Standardní Re: Skodik

    diky, za koment

    1) ten odlesk, ja si myslim, ze je to temer naprosto nevyhnutelne u takove fotky a taky to nevypada jako render dodava to kontrast, ktery nepochybne na kovovych vecech je. Mozna by mohl byt mirnejsi, ale to uz by asi opravdu chtelo hodne si pohrat se svetelnym stanem atd... ale mit to uplne bez nej, nevim nevim...
    - obrys ruky to neni, to je polstarek na kterym se Tissot hodinky dodavaji, prijde mi to jako hodne prirozena vec, ze to na tom je...
    3) to same napis Tissot, je to na spodu krabice v ktere se to dodava... tedy nic z toho tam neni domalovano ci tak, takhle se to proste dodava a naopak mi prislo skoda tohodle nevyuzit
    2) to stajny je vlastne ten pasek... je to takhle, protoze to vysi na stojanku

    => tedy je to o tom, ze ja jsem pracoval s "vybavenim" (vecna) do Tissotu. Osobne myslim, ze fotit to naruce, je trochu divny, navic bych spravnou ruku docela dlouho hledal. Fotit hodinky rozplacly na stole je taky divny. Na plastovym stojanku je to hnus a tohle je proste takovy luxusni pokojicek v kterem to dodavaji, prislo mi to hodne stylove to tak nechat. Asi tolik k tomu proc to je jak to je.

    Edit, ted si to tak zkousim, cvicne fotosopovat, ty odlesky, myslim, ze to pujde opravit je tam kolem hodne materialu z ktereho se to bude dat poskladat takze dik.. pak ukazu jak to dopadlo
    Naposledy upravil Skodik; 21.04.2008 v 22:45.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •