Ten protma.dos sem nasel na netu, pak naky dalsi soubory byly v NFS5, ale ted nemuzu nikde najit ndishlp.sys Neoh byste mi ho kdyztak nekdo poslat mailem?? Diky
Tak to uz sem taky zvladnul, ale ted nemuzu nikde najit ndiswmi.sys Nemate nekdo??
Ten protma.dos sem nasel na netu, pak naky dalsi soubory byly v NFS5, ale ted nemuzu nikde najit ndishlp.sys Neoh byste mi ho kdyztak nekdo poslat mailem?? Diky
Tak to uz sem taky zvladnul, ale ted nemuzu nikde najit ndiswmi.sys Nemate nekdo??
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)