Ten protma.dos sem nasel na netu, pak naky dalsi soubory byly v NFS5 , ale ted nemuzu nikde najit ndishlp.sys Neoh byste mi ho kdyztak nekdo poslat mailem?? Diky


Tak to uz sem taky zvladnul, ale ted nemuzu nikde najit ndiswmi.sys Nemate nekdo??