Akoze kdy bude ved je, u nas sa predava mam ho objednany dufam ze do konca tyzdna ho mam doma.U nas maju 180GXP s 8MB cache 120GB a 180GB.
Akoze kdy bude ved je, u nas sa predava mam ho objednany dufam ze do konca tyzdna ho mam doma.U nas maju 180GXP s 8MB cache 120GB a 180GB.
INTEL E6600@3,2GHz def V ;Thermalright Ultra 120 ; ASUS P5W DH ;Corsair 6400CL4 2x1Gb ;EVGA 8800GTX;WD Raptor 150Gb,Thermaltake Tai-Chi,SEASONIC S12 650W,EIZO S2110W
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)