Citace Původně odeslal Petano
kdyz to instalujes tak si radsi vytahni z radla kablik co vede do TV

to co popisujes je presne to ze to mas zapojeny v TV
Takyže jo To by mě ani ve snu nenapadlo, že by to na to mohlo mít vliv. Tak já ho vydělám a zkusím to ještě jednou nainstalovat.

A to ten káblík pak budu muset pokaždé když budu chtít čumět na telku a pak zase na monitor vytahovat z té karty ? Mám komp celkem dost nepřístupný ...