Takyže joPůvodně odeslal Petano
To by mě ani ve snu nenapadlo, že by to na to mohlo mít vliv. Tak já ho vydělám a zkusím to ještě jednou nainstalovat.
A to ten káblík pak budu muset pokaždé když budu chtít čumět na telku a pak zase na monitor vytahovat z té karty ? Mám komp celkem dost nepřístupný ...





Odpověď s citací