http://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Icons
Casto pouzivam Nuvola nebo Tango sadu, ale lze se tam proklikat i ke mnoha dalsim.
http://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Icons
Casto pouzivam Nuvola nebo Tango sadu, ale lze se tam proklikat i ke mnoha dalsim.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)