Hmm a na datum článku ses díval?
IMHO pokud se budou zvedat ceny DDR2, tak až se budou vyprodávat. Pochybuju, že by nějaký výrobce chtěl zvednout cenu a ještě se s tím nahlas chlubil předem...
Hmm a na datum článku ses díval?
IMHO pokud se budou zvedat ceny DDR2, tak až se budou vyprodávat. Pochybuju, že by nějaký výrobce chtěl zvednout cenu a ještě se s tím nahlas chlubil předem...
PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5
iHNed neni bulvar a CTK neni jedna pani povidala vime. Zde je puvodni cely clanek. Link na korejskou burzu (Samsung) a japonskou (Elpida), muzes si tam ty cisla zkontrolovat, Samsung presne +2,41%, Elpida nakonec "spadla" na +8,13%.
Nevidim duvod, aby se ceny DDR2 menily/zvysovaly jen az se budou vyprodavat. Jsou i jine faktory ...![]()
| P67 + 2500K@silent |
OK, já jsem jen po včerejšku trochu opatrnější... Nicméně zatím bych tomu osobně velkou váhu nepřikládal, hlasy o tom, že se musí začít zdražovat jsou tady už skoro půl roku.
Jednou to přijít musí, ale nejspíš bude nárůst dostatečně pomalý na to, aby všichni začali rychle kupovat (což je zřejmě cílem).
PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5
me by spis zajimalo co si myslite o upgradu 4 na 8 GB ram, ma to nyni smysl ? za predpokladu ze ceny zacnou rust.....
Laser G9 + Logitech G930
A používáš reálně něco, na co jsou 4 GB málo?
[PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
[Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)
Mno já používám zatím 2GB, ale o přechodu na 8GB vážně uvažuju. Jediný problém zatím vidím v kompatibilitě modulů/desek (je skoro nemožné získat nějaké reference) a následně v kompatibilitě aplikací a 64bit OS (nejspíš Vista).
Použití?, u mě určitě 2x VirtualPC a navíc bych rád použil nějaký RAMdisk na testování a ladění DB aplikací, tam počítám využiju 4-6GB. Ve výsledku mě na samotný OS+App zůstává 1-2GB, což není zas tolik.
PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5
"Nejhorší není to, čeho jsme se dopustili na ostatních, ale to, co jsme spáchali sami na sobě."
Intel i5-8400 (CF) | GB Z370 Aorus Gaming K3 | Kingston 2x8GB HyperX Predator 3000MHz | GeForce GTX 560Ti | Samsung 860 Pro 512GB | SB X-Fi Gamer | Asus 2014L1T | Seasonic Focus Plus 550W | SilentiumPC Armis AR7 TG | EIZO EV 2455 | Marantz PM6006 plus Wharfedale Diamond 230 + Audio-Technica ATH-T500 | Windows 10 Pro
In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows? | Nesnáším wide monitory.
Workstation: Xeon E3-1275v5 :: Silentmaxx TwinBlock fanless :: Fujitsu D3417-B :: 32 GB ECC DDR4 :: Radeon Pro WX 2100 fanless :: Dell UP2715K :: Gentoo
Server: Xeon E3-1245v6 :: Supermicro X11SSH-F :: 32 GB ECC DDR4 :: Aquantia 5GBase-T :: 36 TB storage :: Gentoo Hardened
desktop: i5-2500K@3700MHz, MSI P67A-C43-B3, 2x4GB Kingston Value, Sapphire 5850 Xtreme 1GB 850/1100, 2xWD10EALX fake RAID-1, LG W2600HP-BF S-IPS,Razer DiamonBack, Seasonic SS-400ET-F3, Windows 7 x64 SP1 + ubuntu x64
notebook: IBM T41p, 1.7 Pentium M, 14" 1400x1050, 1.5GB RAM, 40GB 4200r, Ubuntu 9.04
ultraportable: IBM X41, 12" XGA 1.5GHz Dothan, 2GB RAM, 32GB CF Pretec 233x SSD, Ubuntu 9.10
repro: Teufel Concept E Magnum PE 5.1
Zpět k tématu...
Možná mi to uniklo, ale nevíte někdo co se děje - většina kitů (tedy 800MHz) ve více shopech vyhoupla nahoru o cca 12%
Že by se blížilo už ono slibované zdražování, nebo je v tom něco jiného?
PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)