Výsledky 1 až 25 z 61

Téma: Vývoj cen DDR2

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Vývoj cen DDR2

    Hmm a na datum článku ses díval?
    IMHO pokud se budou zvedat ceny DDR2, tak až se budou vyprodávat. Pochybuju, že by nějaký výrobce chtěl zvednout cenu a ještě se s tím nahlas chlubil předem...
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

  2. #2

    Standardní Re: Vývoj cen DDR2

    iHNed neni bulvar a CTK neni jedna pani povidala vime. Zde je puvodni cely clanek. Link na korejskou burzu (Samsung) a japonskou (Elpida), muzes si tam ty cisla zkontrolovat, Samsung presne +2,41%, Elpida nakonec "spadla" na +8,13%.
    Nevidim duvod, aby se ceny DDR2 menily/zvysovaly jen az se budou vyprodavat. Jsou i jine faktory ...
    | P67 + 2500K@silent |

  3. #3

    Standardní Re: Vývoj cen DDR2

    OK, já jsem jen po včerejšku trochu opatrnější... Nicméně zatím bych tomu osobně velkou váhu nepřikládal, hlasy o tom, že se musí začít zdražovat jsou tady už skoro půl roku.
    Jednou to přijít musí, ale nejspíš bude nárůst dostatečně pomalý na to, aby všichni začali rychle kupovat (což je zřejmě cílem).
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

  4. #4

    Standardní Re: Vývoj cen DDR2

    me by spis zajimalo co si myslite o upgradu 4 na 8 GB ram, ma to nyni smysl ? za predpokladu ze ceny zacnou rust.....

    Laser G9 + Logitech G930


  5. #5

    Standardní Re: Vývoj cen DDR2

    A používáš reálně něco, na co jsou 4 GB málo?
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  6. #6

    Standardní Re: Vývoj cen DDR2

    Citace Původně odeslal jan555 Zobrazit příspěvek
    A používáš reálně něco, na co jsou 4 GB málo?
    zatim ne, nejvice jsem mel kolem 3,5 GB vyuzito....

    Laser G9 + Logitech G930


  7. #7

    Standardní Re: Vývoj cen DDR2

    Mno já používám zatím 2GB, ale o přechodu na 8GB vážně uvažuju. Jediný problém zatím vidím v kompatibilitě modulů/desek (je skoro nemožné získat nějaké reference) a následně v kompatibilitě aplikací a 64bit OS (nejspíš Vista).

    Použití?, u mě určitě 2x VirtualPC a navíc bych rád použil nějaký RAMdisk na testování a ladění DB aplikací, tam počítám využiju 4-6GB. Ve výsledku mě na samotný OS+App zůstává 1-2GB, což není zas tolik.
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

  8. #8
    Senior Member mince Avatar uživatele meteor
    Založen
    27.02.2006
    Bydliště
    Baťatown
    Příspěvky
    1 458
    Vliv
    285

    Standardní Re: Vývoj cen DDR2

    Citace Původně odeslal GreenOrchid Zobrazit příspěvek
    zatim ne, nejvice jsem mel kolem 3,5 GB vyuzito....
    Řekl bych že sis odpověděl sám
    Myslím že i ty 4GB jsou víceméně nevyužité, na druhou stranu za tu cenu za jakou se dají koupit... to by snad byl hřích to nekoupit
    "Nejhorší není to, čeho jsme se dopustili na ostatních, ale to, co jsme spáchali sami na sobě."

    Intel i5-8400 (CF) | GB Z370 Aorus Gaming K3 | Kingston 2x8GB HyperX Predator 3000MHz | GeForce GTX 560Ti | Samsung 860 Pro 512GB | SB X-Fi Gamer | Asus 2014L1T | Seasonic Focus Plus 550W | SilentiumPC Armis AR7 TG | EIZO EV 2455 | Marantz PM6006 plus Wharfedale Diamond 230 + Audio-Technica ATH-T500 | Windows 10 Pro

  9. #9

    Standardní Re: Vývoj cen DDR2

    Citace Původně odeslal GreenOrchid Zobrazit příspěvek
    me by spis zajimalo co si myslite o upgradu 4 na 8 GB ram, ma to nyni smysl ? za predpokladu ze ceny zacnou rust.....
    Taky realne uvazuju o povyseni na 8GB, do domaciho serveru. V soucasne dobe mi jen Java zere cca 1.5GB pameti a navic planuju celkem rozsahlou virtualizaci, zvlast pro 32bit platformy (porad potrebuju neco kompilovat v nativnim prostredi, crosscompiler to neresi).
    In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows? | Nesnáším wide monitory.
    Workstation: Xeon E3-1275v5 :: Silentmaxx TwinBlock fanless :: Fujitsu D3417-B :: 32 GB ECC DDR4 :: Radeon Pro WX 2100 fanless :: Dell UP2715K :: Gentoo
    Server: Xeon E3-1245v6 :: Supermicro X11SSH-F :: 32 GB ECC DDR4 :: Aquantia 5GBase-T :: 36 TB storage :: Gentoo Hardened

  10. #10

    Standardní Re: Vývoj cen DDR2

    muzu jedine doporucit, firemnimu openSUSE 10.3 64-bit 8GB moc chutna, ono neni marne mit cely system nacachovany v RAM
    Citace Původně odeslal Gargamel Zobrazit příspěvek
    Taky realne uvazuju o povyseni na 8GB, do domaciho serveru. V soucasne dobe mi jen Java zere cca 1.5GB pameti a navic planuju celkem rozsahlou virtualizaci, zvlast pro 32bit platformy (porad potrebuju neco kompilovat v nativnim prostredi, crosscompiler to neresi).
    desktop: i5-2500K@3700MHz, MSI P67A-C43-B3, 2x4GB Kingston Value, Sapphire 5850 Xtreme 1GB 850/1100, 2xWD10EALX fake RAID-1, LG W2600HP-BF S-IPS,Razer DiamonBack, Seasonic SS-400ET-F3, Windows 7 x64 SP1 + ubuntu x64
    notebook: IBM T41p, 1.7 Pentium M, 14" 1400x1050, 1.5GB RAM, 40GB 4200r, Ubuntu 9.04
    ultraportable: IBM X41, 12" XGA 1.5GHz Dothan, 2GB RAM, 32GB CF Pretec 233x SSD, Ubuntu 9.10
    repro: Teufel Concept E Magnum PE 5.1

  11. #11

    Standardní Re: Vývoj cen DDR2

    Zpět k tématu...

    Možná mi to uniklo, ale nevíte někdo co se děje - většina kitů (tedy 800MHz) ve více shopech vyhoupla nahoru o cca 12%
    Že by se blížilo už ono slibované zdražování, nebo je v tom něco jiného?
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Aké lacné DDR2 pamäte do soc. AM2?
    Založil MK2 v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 30.11.2006, 19:12
  2. Aky je rozdiel medzi DDR a DDR2
    Založil ARiES v sekci fóra Paměti
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 04.12.2005, 06:57
  3. Kam dnes smeruje vyvoj 3d ozvucenia?
    Založil THX v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 20
    Poslední příspěvek: 10.09.2004, 17:31

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •