Citace Původně odeslal Mymak Zobrazit příspěvek
tu mas cerstvej screenshot ... a koukam, ze se zapnutym Loadline Calibration mam real Vcore trosku vyssi
Opravdu jedeš jenom na 3600MHZ??...máš to nějaké moc rychlé )..že byto bylo Vistama?..já mám XP. jinak už nevím čím.