Citace Původně odeslal Khadgar Zobrazit příspěvek
Já jsem do antecu pořídil 2 tyhle Xilence a 1,5 měsíčním používání začaly vrčet ložiska. Takže se poohlížím po náhradě - možností zas tolik není, nabízí se právě ta Noctua nebo Nexus, popř. Nanoxia, ale o té jsem ještě moc neslyšel...
Řešil jsem ten samý problém s Xilence a tak z vlastní zkušenosti můžu doporučit toto:
http://www.barbone.cz/index.asp?stii...92mm%201500rpm
Jsem velice spokojený a rozhodně nejsem na fóru jediný...