Výsledky hlasování: Příjde Vám nový "pás karet" intuitivnější než předchozí rozhraní?

Hlasující
64. Nemůžete hlasovat
  • Ano

    32 50,00%
  • Ne

    32 50,00%
Výsledky 1 až 25 z 39

Téma: Office 2007 - vzhled

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Moderátor mince Avatar uživatele peta303
    Založen
    21.09.2003
    Bydliště
    PHA 4
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 417
    Vliv
    320

    Standardní Re: Office 2007 - vzhled

    Skoda, ze u hlasovani chybi polozka "neco mezi" - samo o sobe je nove rozlozeni velkym pozitivem, ale nektere funkce ze stare (Word 6-2003) zakladni nabidky tam zkratka byt mely. Ty vychozi rozhodne, i za cenu mensich nebo rozbalovacich (lepe) stylu.

    Co mi tam chybi (= musi se lovit v dalsich polozkach a z menu to bylo rychlejsi): uroven lupy, nahled, panel kresleni, sloupce, moznost vlozeni konce stranky, hlavicka a pata. Tyhle veci musim vytahovat nahoru a to taky neni idealni.
    NB DELL E5480 (i5 7440HQ, 16 GB DDR4 Micron, 1 TB Micron M.2)
    PC Athlon X2 4600+, AC Alpine 64, ASUS M2A-VM, 4 GB DDR2 Transcend, HD2400 PRO, SB Live!, 3,5" TEAC, NEC ND-3520A, NEC AD-7203A, Transcend SSD 370 / 120, WD RED 2 TB, Fortron 400 PNF, EC ML-5410A, Chicony 2961, Genius NSO+, TESLA AZS 223 + TESLA ARS 1014, TESLA NC 470, TESLA SM 260, TESLA SM 261, TESLA B-101, HP 5820, 2x DELL 2009Wfp
    PC2 DELL Optiplex 3050 (i5 7500, 16 GB DDR4 Micron, HD5450, 500 GB Micron M.2, 2 TB 2,5" Seagate, DELL 2009Wt
    photo Nikon D90, Nikkor 18-70, Nikkor 24-120, Sigma 70-300, SB800

  2. #2

    Standardní Re: Office 2007 - vzhled

    Ano, příště budeme chytřejší staroušku....mea culpa. Ale takto je to aspoň vyrovnané
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele PetrT
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Brno/Ždánice
    Příspěvky
    3 133
    Vliv
    346

    Standardní Re: Office 2007 - vzhled

    Zkuste si udelat ve wordu pres vlozeni tvaru trojuhelnik, s obrysovou carou a bilou vyplni. Vlozte vedle trojuhelniku textove pole bez vyplne a do nej napiste par pismen. Zkuste si textove pole presunout do trojuhelniku. Chytne se krasne na stred a text bude vystredeny. Nyni oba objekty slucte do jednoho a presunte nekam bokem.

    A ted to same zkuste v Excelu.

    V excelu se mi textove pole neprichyti do stredu trojuhelniku a i pri slouceni neni jednoduche celek presunout, protoze pri mensim objektu se nekdy povede chytnout ramecek textoveho pole a pak se presunuje jen to pole.

    Jsou to kraviny, ale zrovna toto bylo ve starych office jednodussi a cela tvorba zabrala o dost min casu (delam podobne veci denne a presto jsem nedosahl rychlosti jako ve starych office).

    Prosim zadny flame...

    web: Apple MacMini 2018 | Intel i5 3.0GHz | 16GB RAM | 512GB SSD | Dell U2412M
    games: Intel i5-2500K@4GHz | GB Z68MA-D2H | Kingston HyperX 8GB DDR3 | MSI GTX770 Lightning | Samsung 840 EVO 120GB + Crucial MX300 525GB | Seasonic M12II 620W
    data: Intel G2020 | GB B75M-D3V | Transcend 4GB DDR3 | 4x WD RED 3TB | Ubuntu Server

  4. #4

    Standardní Re: Office 2007 - vzhled

    Citace Původně odeslal PetrT Zobrazit příspěvek
    Zkuste si udelat ve wordu pres vlozeni tvaru trojuhelnik, s obrysovou carou a bilou vyplni. Vlozte vedle trojuhelniku textove pole bez vyplne a do nej napiste par pismen. Zkuste si textove pole presunout do trojuhelniku. Chytne se krasne na stred a text bude vystredeny. Nyni oba objekty slucte do jednoho a presunte nekam bokem.

    A ted to same zkuste v Excelu.

    V excelu se mi textove pole neprichyti do stredu trojuhelniku a i pri slouceni neni jednoduche celek presunout, protoze pri mensim objektu se nekdy povede chytnout ramecek textoveho pole a pak se presunuje jen to pole.

    Jsou to kraviny, ale zrovna toto bylo ve starych office jednodussi a cela tvorba zabrala o dost min casu (delam podobne veci denne a presto jsem nedosahl rychlosti jako ve starych office).

    Prosim zadny flame...
    Jen na okraj - zkus nakreslit libovolny predpripraveny obrazec a pak klikni na tlacitko viz priloha.
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky
    GigaByte GA-M55plus-S3G --- A64 3200+ @ 24oo ~ 1,375V BOX --- 2x512 Geil 667 CL4 @ 980 CL5 --- WD2500KS --- Acer AL1721ms --- 1/1 MBit/s via WiFi
    Blog

    09 F9 11 02 9D 74 E3 5B D8 41 56 C5 63 56 88 C0 aneb jeste ze ty "ochrany" programujou rozumny lidi :]

  5. #5
    Senior Member Avatar uživatele PetrT
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Brno/Ždánice
    Příspěvky
    3 133
    Vliv
    346

    Standardní Re: Office 2007 - vzhled

    Citace Původně odeslal MEluZíNa Zobrazit příspěvek
    Jen na okraj - zkus nakreslit libovolny predpripraveny obrazec a pak klikni na tlacitko viz priloha.
    krasny...ale rychle take nepouzitelne. Diky nastavenym velkym okrajum textoveho pole se do mensiho obrazce nevejde cele pismo, ale je urezane. Tak jako tak je nutna dalsi uprava. Presto diky za tip, casem vyzkousim co mi pujde lip...
    Naposledy upravil PetrT; 18.03.2008 v 17:27.

    web: Apple MacMini 2018 | Intel i5 3.0GHz | 16GB RAM | 512GB SSD | Dell U2412M
    games: Intel i5-2500K@4GHz | GB Z68MA-D2H | Kingston HyperX 8GB DDR3 | MSI GTX770 Lightning | Samsung 840 EVO 120GB + Crucial MX300 525GB | Seasonic M12II 620W
    data: Intel G2020 | GB B75M-D3V | Transcend 4GB DDR3 | 4x WD RED 3TB | Ubuntu Server

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Office 2007 a problem s excelem
    Založil xxx v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 09.12.2007, 18:43
  2. Licence MS Office 2007
    Založil Jsykora v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 12.06.2007, 19:04
  3. Office 2007 Word nouzový stav - reinstal málo místa na disku F!?
    Založil Gizmo_CZ v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 17.03.2007, 10:00
  4. office 2007 chyba při installaci
    Založil killerGBU v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 22.12.2006, 13:40

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •