Tak už jsem přišel na tu chybu.
Kopíroval jsem to totiž do Windows\System32 přes total commander, a ten nepodporuje 64bit adresář system32.
Nahrál jsem to tam znovu přes Speed Commander a už to jede.
Omlouvám se za plašení

Jasné ten path je také možnost, ale já su zvyklý to dělat takto