Mne ICQ jako protokol naprosto vyhovuje. Naopak bytostne nesnasim MSN.
Vyviji ho Mirabilis, ale je zdokumentovanej a "treti strany" pomerne rychle identifikuji zmeny, pokud se nejaky udelaji.
Mne ICQ jako protokol naprosto vyhovuje. Naopak bytostne nesnasim MSN.
Vyviji ho Mirabilis, ale je zdokumentovanej a "treti strany" pomerne rychle identifikuji zmeny, pokud se nejaky udelaji.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)