Mne ICQ jako protokol naprosto vyhovuje. Naopak bytostne nesnasim MSN.
Vyviji ho Mirabilis, ale je zdokumentovanej a "treti strany" pomerne rychle identifikuji zmeny, pokud se nejaky udelaji.