Výsledky 1 až 25 z 53

Téma: Jaký nový AP/router do dlouhého bytu?

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #25

    Standardní Re: Jaký nový AP/router do dlouhého bytu?

    Nema nekdo zkusenost s touto luxusni vecickou?

    BR-6504n
    nMax Wireless 802.11n Broadband Router


    Surf, download contents, make Internet calls and enjoy online gaming – all simultaneously
    High performance, secure wireless connectivity for multimedia streaming even with multiple users
    Up to 12 times faster Internet connection for lag-free gaming and faster file transfers *
    Very latest, hacker-free, built-in security technology
    Easy-to-set up and easy-to-secure with EZMax setup wizard
    Suitable for Windows, Linux or Apple Mac environments
    Delivers both maximum performance and range across large houses and small offices
    http://interlink.tsbohemia.cz/defaul...em&stiid=69427

    ci

    http://www.edimax.com/en/produce_det...id=3&pl2_id=18

    Celkem me to zaujalo, mam Edimax starsi model a chtel bych pokryt dum prave timto, jde mi o velky rozsah, nema nekdo praktickou zkusenost?

    EDIT: Hmm tak pry nic moc, pry se stale odpojuje...
    Vice info zde: http://www.newegg.com/Product/Produc...82E16833315076

    DIky za info
    Naposledy upravil Tukancheez; 21.02.2008 v 14:26.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. 04/2005 Jaký Notebook (nový do 25000kc)
    Založil Bohous v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 16
    Poslední příspěvek: 10.05.2005, 22:18
  2. Jaký nový comp do 15000,- s daní??
    Založil Gomeznuno v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 15.03.2005, 12:34
  3. 02/05 Jaký koupit nový notebook okolo 20tkč bez daně?
    Založil Mil17 v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 04.02.2005, 20:08
  4. Odchází starý = přichází nový :-) ... ale jaký?
    Založil bird birdovicz v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 28.08.2003, 20:06

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •