Dnes bych sel do tech Vist (i kdyz sem jejich odpurce a radsi davam XP) tak u 64bitu to bude mit svou logiku, uz jen z hlediska pozdejsi podpory.
Co linux ten nesmakuje?
Dnes bych sel do tech Vist (i kdyz sem jejich odpurce a radsi davam XP) tak u 64bitu to bude mit svou logiku, uz jen z hlediska pozdejsi podpory.
Co linux ten nesmakuje?
Koupim Atari Jaguar Joypad, Atari Lynx II a Atari Falcon + prislusenstvi... plati stale!
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)