Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Navrh tistaku a par otazek ohledne mikrocipu

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member mince
    Založen
    28.10.2002
    Bydliště
    okr.Hradec Kralove
    Věk
    45
    Příspěvky
    1 034
    Vliv
    307

    Standardní Re: Navrh tistaku a par otazek ohledne mikrocipu

    Ahoj, no abych pravdu rekl, moc si me nepotesil, cekal sem ze predhodim kompu schema a on mi vyplivne predlohu urcenou pro osvit na tistak

    Kazdopadne zatim Vam dekuji za nazory a klidne piste dal sve navrhy, zatim to nijak nespecha, takze pockam co se dozvim tady a pak budu treba pokracovat na hw serveru.
    Koupim Atari Jaguar Joypad, Atari Lynx II a Atari Falcon + prislusenstvi... plati stale!

  2. #2

    Standardní Re: Navrh tistaku a par otazek ohledne mikrocipu

    ->Simulace, to se jako dneska jeste dela?

    ->PCB opravdu zadna revoluce. Ono de o to ze asi PC nikdy nenahradi rozum vyvojare tak aby to naroutovalo optimalne. Mam naky zkusenosti s mixem analogu, digitalu a spinanejch zdroju na jedny desce a kdybych to nechal na autorouteru, tak z toho vyde zarusenej humus, dovi jestli fuknci. Pokud to ma bejt ciste digitalni deska tak by to po rucnim rozvedeni napajeni a umisteni blokovaku snad slo - pouzivam OrCAD, nema uplne spatnej autorouter, ale stejne delam vsechno ruco.

    ->Programovani MCU. Kdyz sahnes po nakym AVRku, tak zadnej prgator nepotrebujes. Staci ti 5 dratu (SPI+ZEM+RESET) na LPT port a k tomu SW. Zdarma si stahnes WinAVR (GNU GCC port) a AVR Studio.
    Pokud nutne potrbujes ladit z kompu, tak poridit JTAG - seriovy co meli na mcu.cz stoji kolem 1000,- nebo origos USB od Atmelu, ale top je asi za 10k.

    Gigabyte GA-P67-DS3-B3, Core i7-2600K@4,5GHz, 2xKingston 2GB/1866MHz/CL11, Leadtek 7900GT-256MB DDR3 + Accelero S1, SB-Audigy + YMF724 + DreamBlaster combo, tuner FlyDVB duo, SSD Samsung 840 Pro 128GB + WD1003FBYX RE4 1TB, Seasonic S12II-430, 21" NEC 2190UXp, DVD-RW NEC 4550A->4551A mod, CD-RW Teac 524E, ZIP100, FDD, Canon PowerShot A70, A95+hacked firmware, EOS 350D+CHDK, Pentax K-30, Galaxy S3+CM13, HP ipaq 214, HP 200LX.
    2nd PC: Gigabyte GA-P31-DS3L with custom BIOS, Core2 Duo E8600@4,0GHz, 2xKingston 2GB/1066MHz/CL5
    3rd PC: Abit BX133-Raid, Tualatin 1300@1733/133/1,65V, 2x256MB. WEB: http://rayer.g6.cz

  3. #3
    Senior Member mince
    Založen
    28.10.2002
    Bydliště
    okr.Hradec Kralove
    Věk
    45
    Příspěvky
    1 034
    Vliv
    307

    Standardní Re: Navrh tistaku a par otazek ohledne mikrocipu

    Diky vsem za rady, bohuzel z akce seslo, tudiz nebudu obnovovat sve znalosti, (i kdyz vyplyvaje z kontextu asi ani neni treba). Timto se omlouvam za Vas drahoceny cas. Bohuzel to je ta nase logistika.....
    Koupim Atari Jaguar Joypad, Atari Lynx II a Atari Falcon + prislusenstvi... plati stale!

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Par otazek ohledne LCD displeje
    Založil BDs v sekci fóra Case modding
    Odpovědí: 74
    Poslední příspěvek: 29.09.2003, 15:54
  2. Epox 8K9A2+ par otazek a zkusenosti :)
    Založil Perplex v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 20.03.2003, 13:40
  3. Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 26.02.2003, 08:20
  4. Pár otázek na NF7-S
    Založil Aladar72 v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 24.02.2003, 12:58
  5. ABIT NF7-S par otazek
    Založil fabsa v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 94
    Poslední příspěvek: 17.02.2003, 13:17

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •