Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Raid 0 a rozdeleni partition ve vistach

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    59
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    303

    Standardní Re: Raid 0 a rozdeleni partition ve vistach

    Ahoj, zajímalo by mě výkonové zvýhodnění RAID 0 v praxi. Uvažuji o tom také, budu si stavět nový PC, takže zjišťuji praktické zkušenosti s RAID 0, jestli to má význam, nebo ne, zejména co se týče běhu Windows (uvažuji o Vista 64bit.) hraní her a pod.

    Proti tomuto řešení pak zvažuji jeden Raptor 74GB + DATA disk (SATAII cokoliv) Raptor na OS a instalace programů a her, DATA disk jako úložiště. Raptor 74 se dá už pořídit za cca 3K5 to se dí skousnout. Z vlastní zkušenosti vím, že je velice hlučný a to fakt hrozně, tak uvažuji o umístění do tlumícího a chladícího boxu.

    P.S. k tomu veřejné názory z testů:

    http://www.zive.cz/Titulni-strana/Za...4/default.aspx
    Naposledy upravil Aliencz; 08.02.2008 v 14:51.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Intel Matrix RAID
    Založil HeadHunter v sekci fóra Intel čipové sady
    Odpovědí: 24
    Poslední příspěvek: 03.09.2007, 12:36
  2. Asus P5W DH Deluxe - Intel 975X, E6600, raid...
    Založil Matess v sekci fóra Intel čipové sady
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 11.08.2007, 10:38
  3. RAID 1 - jedna otazka na zkusenejsi.
    Založil DDT v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 25
    Poslední příspěvek: 30.01.2006, 16:03
  4. Instalace SP2 na partition ovlivni druhou partition ?
    Založil lesa v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 22.01.2005, 00:26
  5. Kolik typu je RAID? (1,3,5,0,...)
    Založil Lada Zuzjak v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 07.11.2002, 09:04

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •