Jaky linux si zkousel? Instalaci mas v grafickem, nebo textovem rezimu? Co ti hlasi za chyby?
Jaky linux si zkousel? Instalaci mas v grafickem, nebo textovem rezimu? Co ti hlasi za chyby?
Koupim Atari Jaguar Joypad, Atari Lynx II a Atari Falcon + prislusenstvi... plati stale!
Zkoušel jsem ubuntu (instalace běžela v text. režimu) a geexbox (tady naběhlo jakýsi graf. rozhraní a pak to kixlo - černá obrazovka). Možnost volby u geexboxu na text. režim jsem v tom fofru nezahlídnul.
co ti napsalo ubuntu? Na cem se to zaseklo?
Koupim Atari Jaguar Joypad, Atari Lynx II a Atari Falcon + prislusenstvi... plati stale!
ok. tak to sem pak nahod a spolecne neco vymyslime![]()
Koupim Atari Jaguar Joypad, Atari Lynx II a Atari Falcon + prislusenstvi... plati stale!
pokud nevadi ze je to v EN, tak navod na rozbehani Ubuntu pod Virtual PC07 naleznes zde:
Making Ubuntu 7.04 Work Under Virtual PC 2007
I. AMD Phenom II X4 955 (HDX955WFK4DGM) [3200,1.15V-800,0.95V] | Ninja Mini (passive in windtunnel) | GB MA78GPM-DS2H | 2x4GB | MSI Radeon RX 550 AERO ITX 4G OC | Crucial CT500MX500SSD1 + KINGSTON SA400S37480G + Samsung HD502HJ | Pioneer DVR-111 | Dell U2410f + HP L2245w on Neo-Flex stand | Creative T20 or ATH-M20xBT | Logitech UltraX keyboard + ConnectIT Wireless Ergonomic Mouse | silenced Asus TM210 (with NF-B9) + Chieftec 300W (CTP-300-12G) | MX Linux + Windows7 64bit
II. Acer Switch 10 (Z3735F/64GB/FHD) + Dell Active Stylus | Windows 8.1 32bit + Fedora
III. ZyXEL NSA210 + WD20EARS
Na linux virtualne pod woknami skus radsej virtual box, myslim ze je na to priatelskejsi![]()
Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".
Safriš nestíhámpokračování v pondělí
Jinak to staré CD bylo KOAsi 1/2 hodiny to jakštakš jelo, ale pak začala mechanika seekovat jak zběsilá a bylo hotovo
![]()
PS: sosám ještě ubuntu 7.04 tak ho pak taky rovnou zkusímzatím díky všem za infa
MadCap: určitě to testnu![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)