Výsledky 1 až 13 z 13

Téma: MS Virtual PC07 - jaký linux?

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member mince
    Založen
    28.10.2002
    Bydliště
    okr.Hradec Kralove
    Věk
    45
    Příspěvky
    1 034
    Vliv
    307

    Standardní Re: MS Virtual PC07 - jaký linux?

    Jaky linux si zkousel? Instalaci mas v grafickem, nebo textovem rezimu? Co ti hlasi za chyby?
    Koupim Atari Jaguar Joypad, Atari Lynx II a Atari Falcon + prislusenstvi... plati stale!

  2. #2

    Standardní Re: MS Virtual PC07 - jaký linux?

    Zkoušel jsem ubuntu (instalace běžela v text. režimu) a geexbox (tady naběhlo jakýsi graf. rozhraní a pak to kixlo - černá obrazovka). Možnost volby u geexboxu na text. režim jsem v tom fofru nezahlídnul.

  3. #3
    Senior Member mince
    Založen
    28.10.2002
    Bydliště
    okr.Hradec Kralove
    Věk
    45
    Příspěvky
    1 034
    Vliv
    307

    Standardní Re: MS Virtual PC07 - jaký linux?

    co ti napsalo ubuntu? Na cem se to zaseklo?
    Koupim Atari Jaguar Joypad, Atari Lynx II a Atari Falcon + prislusenstvi... plati stale!

  4. #4

    Standardní Re: MS Virtual PC07 - jaký linux?

    Citace Původně odeslal Arg Zobrazit příspěvek
    co ti napsalo ubuntu? Na cem se to zaseklo?
    Teď zkouším ubuntu z nějakého staršího CD. Když to neklapne, tak zase zkusím z toho novějšího image a pak jsem kdyžtak nahraju screenshoty s errorama

  5. #5
    Senior Member mince
    Založen
    28.10.2002
    Bydliště
    okr.Hradec Kralove
    Věk
    45
    Příspěvky
    1 034
    Vliv
    307

    Standardní Re: MS Virtual PC07 - jaký linux?

    ok. tak to sem pak nahod a spolecne neco vymyslime
    Koupim Atari Jaguar Joypad, Atari Lynx II a Atari Falcon + prislusenstvi... plati stale!

  6. #6

    Cool Re: MS Virtual PC07 - jaký linux?

    pokud nevadi ze je to v EN, tak navod na rozbehani Ubuntu pod Virtual PC07 naleznes zde:
    Making Ubuntu 7.04 Work Under Virtual PC 2007
    I. AMD Phenom II X4 955 (HDX955WFK4DGM) [3200,1.15V-800,0.95V] | Ninja Mini (passive in windtunnel) | GB MA78GPM-DS2H | 2x4GB | MSI Radeon RX 550 AERO ITX 4G OC | Crucial CT500MX500SSD1 + KINGSTON SA400S37480G + Samsung HD502HJ | Pioneer DVR-111 | Dell U2410f + HP L2245w on Neo-Flex stand | Creative T20 or ATH-M20xBT | Logitech UltraX keyboard + ConnectIT Wireless Ergonomic Mouse | silenced Asus TM210 (with NF-B9) + Chieftec 300W (CTP-300-12G) | MX Linux + Windows7 64bit
    II. Acer Switch 10 (Z3735F/64GB/FHD) + Dell Active Stylus | Windows 8.1 32bit + Fedora
    III. ZyXEL NSA210 + WD20EARS

  7. #7

    Standardní Re: MS Virtual PC07 - jaký linux?

    Na linux virtualne pod woknami skus radsej virtual box, myslim ze je na to priatelskejsi
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  8. #8

    Standardní Re: MS Virtual PC07 - jaký linux?

    Safriš nestíhám pokračování v pondělí

    Jinak to staré CD bylo KO Asi 1/2 hodiny to jakštakš jelo, ale pak začala mechanika seekovat jak zběsilá a bylo hotovo
    PS: sosám ještě ubuntu 7.04 tak ho pak taky rovnou zkusím zatím díky všem za infa

    MadCap: určitě to testnu

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. MS Virtual PC 2007 a Kubuntu
    Založil SonnY v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 19
    Poslední příspěvek: 14.08.2007, 18:20
  2. Mandrake 10
    Založil jama v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 57
    Poslední příspěvek: 06.01.2005, 16:36
  3. MS Virtual PC-edit:soft router/firewall?
    Založil jaro.jaro v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 02.11.2004, 13:26
  4. MS Virtual PC 2004 - problem s prirazenim klavesnice
    Založil Gorak v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 27.10.2004, 15:09
  5. MS 6337 LE5 - jaky ovladce pro integr. zvukovku?
    Založil DoktorG v sekci fóra Intel čipové sady
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 28.12.2002, 12:25

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •